Nieuwtjes
Meer eerstejaars studenten. Er is een oplossing voor de Rubiks Kubus. Vakantiewerkers vaak uitgebuit. Top 3 invloedrijkste jongeren ter wereld. Zeilmeisje op weg naar Portugal. Octopus Paul-gekte. Weer tickets Lowlands in de verkoop. Tieners nemen veel risico op internet. Don't try this at home. Laura mag zeilen.EénVandaag items
Verkeersboetes verhoogd met 15%
Wegmisbruikers worden harder aangepakt en de...
Midden Oosten-top in Washington
Gilad Shalit is afgelopen dinsdag 24 jaar oud...
Waarom gaat het zo vaak mis bij het OM?
Door verkeerde opleidingen van officieren van...
Elektrische fiets: zelf te bouwen en op te voeren
De verkoop van fietsen met elektrische...
CDA wacht op besluit VVD en PVV
De onderhandelaars van CDA, VVD en PVV zijn...
Zwaar-psychiatrische patiënten krijgen hulp
Er zijn naar schatting 250 mensen die gerekend...
Scooterfilmpje 1
Zoals beloofd volgen we drie van de 100 bikkels die op de elektrische scooter naar Kopenhagen vertrekken. Door weer en wind racen zij naar de Klimaattop. Deze week staat Alwin voor de camera. Hij gaat langs bij het duurzame bedrijf KEMA in Arnhem om te vragen wat hun link is met (groene) energie. Of zoiets. Filmpje!
The Road to Kopenhagen maakte ook een spetterend filmpje van het vertrek van de jonge scooterrijders uit Den Bosch.
En JIJ? Zou jij zelf met een elektrische scooter naar Denemarken willen kachelen? Of geloof je niet in de Klimaattop? Reageer!
7 reacties /
/
1426 keer bekeken
Reacties (7)
dit lijkt mij ook supervet. Statement maken op een scooter. succes!
Electrische scooter.Stil,dus geen geluidsoverlast,maar zo'n ding gaat 20km mee en dan is de accu leeg.Ha,ha,ha ! Hoe vaak moet men naar Denemarken die accu opladen?En dat duurt uuuuuuren !En die klimaattop is allemaal shit,om geld uit de burger zijn zakken te plukken.De Aarde warmt op.Is waar,maar dat is omdat de Zon heter wordt en onze Aarde kantelt steeds meer naar de Zon toe,dus daarom gaatde Noordpool enigzins smelten.Het komt niet door ons,maar is de natuur.Anders zou de Zuidpool toch ook moeten gaan smelten?Mensen..,kijk eens wat meer naar wetenschappelijke programma's op t.v i.p.v. domme filmpjes en nog dommere series.
kom op robert, we maken er een klotezooi van, van de aarde. Alle uitlaatgassen, onnodige energie en electriciteti. We hebben er echt wel wat mee te maken als onze aarbol ziek word
robert,lieve schat, misschien zou je je iets meer in het onderwerp moeten verdiepen? de zuidpool is als een gek aan het smelten, gigantische ijs-eilanden drijven richting new-zeeland. misschien moet je een inconvenient thruth eens kijken.....ongemakkelijk is het zeker maar als je hem hebt gezien snap je wel dat het toch ECHT alleen de mensheid is die voor deze bizarre versnelling zorgt! misschien is er een natuurlijke opwarming, maar vanaf dat de wereld is ontstaan miljoenen jaren geleden, heeft de planeet zich nog niet ZO snel opgewarmd als in de afgelopen 15-20 jaar
Ik heb zelf de eerste shift meegereden het is was super! de scooter gaat meer dan 20 km mee en opladen is echt super makkelijk gewoon in een normaal stopcontact. En over de mens en invloed op de aarde, ook als de aarde niet door ons op warmt, betekend dat nog niet dat we alle fosiele brandstoffen op moeten maken!
Kijk, de mens is zelf 37 °, en straalt dat uit. of wel, we verliezen warmte. Wil men dus iets aan de opwarming doen, schaf dan alle mensen, zoogdieren en verdere warmbloedige schepsels af, dan heb je kans, dat de aarde minder snel opwarmt.Echter, de aardas staat niet constant in de zelfde stand, hierdoor krijgen we soms hetere zomers en koudere winters, maar de natuur werkt niet alleen met jaren, maar ook met millenniums,eeuwen geleden was de Zuidpool niet bedekt met ijs, en over opwarming gesproken, in Moskou hebben ze in jaren niet zoveel sneeuw gehad, maar dat is natuurlijk bedriegerij van de Russen, om ons een rad voor de ogen te draaien.Zuinig met materiaal, goed, en dan nog een ding, dan krijg je weer die halve waarheden, dat in Afrika veel minder vervuiling is, logisch, wij moeten het voor hen opbrengen.
my god, wat erg dat er mensen zijn die denken dat het klimaatprobleem een 'hype' is. of geldklopperij! nee, want er valt zoooooooveel geld te verdienen met duurzaam leven. nee dan olie, en aardgas. gelukkig rijden nu alle auto's op die gratis olie en hoeft niemand een energierekening te betalen! waarom is niet iedereen blij dat het (mondjesmaat) wordt aangepakt!? je wilt zelf toch ook nog kinderen op de aarde zetten? oder? naja wellicht komt het verstand met de jaren...ik hoop het. Kan die domheid echt niet uitstaan!