Nieuwtjes
Meer eerstejaars studenten. Er is een oplossing voor de Rubiks Kubus. Vakantiewerkers vaak uitgebuit. Top 3 invloedrijkste jongeren ter wereld. Zeilmeisje op weg naar Portugal. Octopus Paul-gekte. Weer tickets Lowlands in de verkoop. Tieners nemen veel risico op internet. Don't try this at home. Laura mag zeilen.EénVandaag items
Wie zijn de Amerikaanse vrienden van Geert Wilders?
Zij zien in Wilders hun held, organiseren...
Hubble: raam op het universum
De Hubble ruimte-telescoop is al 20 jaar ons...
Brabants water in gevaar door kernafval België?
Het Brabantse drinkwaterbedrijf Brabant Water...
PTSS ook bij agenten
Post Traumatische Stress Stoornis is vooral...
'Wij willen studenten kunnen weigeren!"
Bijna een derde van de studenten die deze maand...
Kerstpakketten nieuwe stijl?
Koffie, eeuwig houdbare borrelnoten, wijn,...
Pech voor paddo
Hij ziet er zo onschuldig uit: de kaalkop ofwel paddo. Op 1 december werd de favoriete kaboutersnack uit de Nederlandse smartshops verbannen. Maar waarom eigenlijk? De eigenaars van de smartshops vonden het ‘Klink’klare onzin en gingen in hoger beroep. Volgens hen is nooit aangetoond dat paddo's schadelijk zijn voor de gezondheid. Hoe nu verder? Bekijk het item van EénVandaag.
Vind jij het vreselijk dat je nooit een paddo-trip hebt meegemaakt? Een gouden tip van de Haagse smartshop: psychedelische truffels! Schijn je ook de weg van kwijt te raken.
1 reacties /
/
1903 keer bekeken
Reacties (1)
Ik heb vaak paddo's gegeten, het is zo onschuldig als wat. Het kan wel gevaarlijk worden als het het gaat combineren met veel andere soorten drugs, wat onlangs een paar keer is mis gegaan. Als een persoon, helemaal bezopen, doorgesnoven, en ook wat paddo's op, gek wordt (agressief, zelfmoordpoging etc), krijgen de paddo's altijd de schuld ! Dit is echt te bizar voor woorden en heel slap dat het gelijk verboden wordt, er zijn heel veel mensen die genieten gewoon van paddo's zonder dat ze ooit iets raars hebben meegemaakt. Het toont ook aan hoe naïef minister Plasterk en Klink zijn, ze doen populair wetenschappelijk, maar ze weten totaal niet waar ze over praten.